für jeden Anlass

SMS sylwestrowe

Zabawa sylwestrowa

Lska z kieliszkiemSylwester to dzień hucznej zabawy dla każdego z nas. Dzieci proszą swoje mamy, żeby pozwoliły im nie iść spać aż minie północ. To jedyny dzień w roku, kiedy to się czasem udaje. Nastolatkowie często po raz pierwszy w życiu mogą sami wyjść na całonocną imprezę do kolegów. Osoby dorosłe często wybierają się na bal sylwestrowy. Niekiedy to jedyna taka okazja w roku. Nawet jeśli ktoś pozostaje w domu, to i tak przygotowuje uroczystą kolację, zakąski, lekkie alkohole. Wszystkie formy spędzania nocy sylwestrowej łączy wspólna cecha. Wszyscy się świetnie bawimy. Tańczymy niezależnie od wieku i wyczekujemy z niecierpliwością aż północ wybije. Wtedy następuje uroczyste otwarcie szampana i składamy sobie wszyscy nawzajem życzenia sylwestrowe.

Dlaczego SMS na Sylwestra

Życzenia sylwestrowe składamy nie tylko w grupie bawiących się wspólnie osób, ale wysyłamy je również do rodziny i swoich znajomych. Jednak zaraz po północy sieci telefonii komórkowej są przeciążone i trudno nam zadzwonić z życzeniami. Tak więc po północy najlepiej wysyłać sylwestrowe smsy. Być może taki sms nie dojdzie od razu, ale powinien trafić do odbiorcy jeszcze nim ten położy się spać po udanej zabawie. Sylwestrowego SMSa lepiej wysłać również z innego powodu. Dzwoniąc możemy przerwać komuś taniec lub składanie życzeń, a smsa z życzeniami sylwestrowymi odczyta w wolnej chwili. A jeśli taki SMS będzie wyjątkowy, to w prosty sposób może wysłać go kolejnej osobie. Zachęcamy więc wszystkich, aby przygotować sobie wcześniej odpowiedni sms na Sylwestra i wysłać je zamiast wykonać telefon z życzeniami.

Podobne kategorie

Ucichły dźwięki sylwestrowego balu, już nie słychać huku fajerwerków… nadszedł Nowy Rok życzę Ci, wspaniałego roku …

Dużo żarła, dobrej muzy. Lasek boskich jak arbuzy. Zgrzewy piwa i ogórka, a na sylwka petard półka.

Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia, to tradycyjne, najszczersze życzenia. Wesołych Świąt i Roku szczęśliwego. Niech obficie da, co ma najlepszego!

Wódeczki ciut, kaca małego. Zdartych zelówek, brzuszka pełnego. Porannej kawy i wspaniałej Sylwestrowej zabawy.

Niech już wystrzelą korki z Szampana A Ty baw się świetnie do białego rana Wszystkiego najlepszego z okazji Sylwestra życzy…

Aby od Sylwestra cały rok był extra. By marzenia się spełniały, by pieniądze kieszeń Twą wypychały. A uczucia nie znikały i z serduszka wypływały.

Na nowy, dobry rok przyjmij szczere życzenia szczęścia i żadnych trosk. Czas nadzieją się podzielić, życzeń złożyć moc, gdy szampana korek strzeli w sylwestrową noc.

Na sylwestra gra orkiestra dla Ciebie, a ja Ci życzę dużo błysku w tą piękną noc na niebie.

Pełnego brzuszka, białego puszka, humoru dobrego, Sylwestra pijanego, dużo przyjemności, jedynej miłości, kogoś u Twego boku, tego Ci życzę w nowym roku!


Ile igieł na choince Ile bąbelków w szampanie Ile petard w sylwestra Ile kieliszków od szampana Gdy cały Świat świętuje Ja tobie życzę szczęśliwego nowego roku 2017......

Czy wiesz że: w Sylwestra każdy bawi się? więc ja Tobie życzę: dużo szczęścia, zabawy i tańca i oczywiście chlania do rana.

Przesyłam najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Sukcesów zawodowych i spełnienia w życiu prywatnym. Wszystkiego dobrego!

Życzę Ci dzisiaj roku szczęśliwego, I sylwestra udanego. Śle serdeczne te życzenia, Dołączam karteczkę: Marzeń SPEŁNIENIA!!!

Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku...

Roku udanego Orłów na śniegu Fajerwerków moc Sexu co noc Przed domem bałwana Zabawy do rana A potem jesteś zalana Życzy ci tego:

W Sylwestrową noc do rana wypijcie butelkę szampana, bez tego rok nie będzie udany, choć Ci życzę masę kasy, szczęścia i miłości.

Święta, Święta i po Świętach, nikt już o nich nie pamięta, bo Sylwester już za pasem, bawmy ostro się w tymczasem.