für jeden Anlass

SMS noworoczne

Przemyślenia noworoczne

Tancerka Nowy Rok to dzień, w którym wiele sobie obiecujemy, składamy postanowienia, ale również na wiele liczymy w nadchodzącym roku. Chcemy by ten nadchodzący rok był lepszy od poprzedniego. Liczymy na rozwiązanie problemów.
Czasem planujemy wyjątkowe wakacje, remont, kupno mieszkania lub nowego samochodu. Tak więc tego dnia staramy się przewidzieć co ważnego się wydarzy.
Nowy Rok to również obawy. Czy sytuacja na Świecie się nie zmieni, czy za rok będziemy mogli się spotkać w rodzinie w takim samym gronie, czy na pewno będziemy mieć pracę.

Życzenia SMS na Nowy Rok

Tradycją jest, że w Nowym Roku rodzina i znajomi składają sobie wzajemnie życzenia wszelkiej pomyślności. Często życzenia takie składamy już podczas nocy sylwestrowej. Jednak czasem zdarza się, że dopiero po przebudzeniu. Życzenia takie zawsze warto złożyć osobiście, ale nie każdego znajomego przecież możemy odwiedzić. Tak się z pomocą przychodzi telefonia komórkowa. Najprościej jest wysłać noworocznego SMSa. SMS noworoczny na pewno dojdzie do adresata, a ten odbierze go w dogodnym dla siebie momencie. Jeśli zadzwonimy w Nowy Rok, to niechcący możemy kogoś obudzić lub na przykład zastać go w kościele. SMS z noworocznymi życzeniami zostanie odebrany i lepiej zapamiętany. Można do niego wrócić, bo przecież będzie w pamięci telefonu.

Co życzyć w SMSach noworocznych

To w dużej mierze zależy od wieku. Małym dzieciom i osobom starszym raczej nie wysyłamy smsów noworocznych, gdyż te mają problem z ich odczytaniem.
Ludziom w "wieku produkcyjnym :)", zdrowia, rozwiązania problemów, realizacji wyznaczonych celów, lepsze

Podobne kategorie

Wszystkim życzę uśmiechu: Niech od stycznia po grudzień, Przez dwanaście miesięcy uśmiechają się ludzie.

Mnóstwo dobrego szampana, super zabawy do rana, a w roku tym co będzie niech radość gości wszędzie.

Wszystkiego naj, naj w Nowym Roczku, Żeby najgorszy dzień w Nowym Roku Był lepszy od najlepszego dnia w starym roku. Życzy ...

Szczęśliwego Nowego Roku Powodzenia w życiu osobistym i zawodowym Samych sukcesów! życzy…

Nowy Rok cyfrę zmienia. Wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej wielkiej sposobności I ja życzę Wam radości!

Niech radość, szczęście, życzliwość, wzajemne zrozumienie i spełnienie marzeń spotkają Cię w Nowym Roku.

Zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana. Szczęśliwego Nowego Roku!

Niech szampan dziś strzela Niech szczęście Cię zawsze rozpiera Nowy Rok za chwil parę Więc dobrze się baw w tym karnawale!

Szczęśliwego Roku Nowego, szampana chłodnego, sesji zaliczonej i kobiety szalonej!

Wszystkiego co dobre i pachnie świętami, skrzypiącego śniegu pod stopami, cudownej kolacji w wigilijnym mroku i hucznego Nowego Roku!