für jeden Anlass

Bożonarodzeniowe SMS

Boże Narodzenie

Boże NarodzenieBoże Narodzenie to czas, w którym pielęgnuje się wiele pięknych, chrześcijańskich zwyczajów. Najważniejszym z nich jest tradycyjna kolacja wigilijna. Do Wigilii zasiada cała rodzina, jednak czasem zaprasza się na nią również osoby samotne. W wielu domach pozostawia się puste miejsce dla osoby, która zbłąkana może trafić pod nasz dach. Miejsce to symbolizuje również członków rodziny, którzy nie mogli przybyć na Święta do domu.

Wigilia

Wigilia rozpoczyna się, gdy na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka. To z kolei jest nawiązanie do Gwiazdy Betlejemskiej, która prowadziła trzech mędrców do Żłobka. Najważniejszym elementem Wigilii jest łamanie się opłatkiem, podczas którego następuje składanie sobie życzeń bożonarodzeniowych. Osoby, które nie mogą uczestniczyć w rodzinnej Wigilii, koniecznie powinny takie życzenie złożyć na przykład wysyłając bożonarodzeniowe smsy. Przełamywanie się opłatkiem symbolizuje wzajemne pojednanie się oraz przypomina nam, by dzielić się z bliskimi „ostatnim kawałkiem chleba".
Kolejnym zwyczajem w Polskich rodzinach jest wspólne śpiewanie kolęd. Tak więc, jeśli nie możemy być w domu w czasie Świąt, możemy przynajmniej matce lub ojcu wysłać poprzez sms fragment jakiejś kolędy. Z pewnością gest ten nie zostanie zapomniany.

SMS na Boże Narodzenie

Ponieważ Boże Narodzenie to bardzo rodzinne Święta, dla tego szczególnie w tych dniach powinniśmy poświęcać rodzinie swój czas i swoje myśli. Jeśli z jakiegoś powodu nie możemy być razem, wysłanie bożonarodzeniowego SMSa jest koniecznością. SMS na Boże Narodzenie warto wysłać jednak nie tylko poszczególnym członkom naszej rodziny, ale również naszym bliższym i dalszym znajomym.

Inne kategorie życzeń bożonarodzeniowych

W tym objawiła się miłość Boga ku nam,że zesłał Syna swego Jednorodzonego na świat, abyśmy życie mieli dzięki Niemu.

Boże Narodzenie to czas, by przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia miłości, spokoju i radosnych chwil spędzonych w gronie rodziny.

Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wystrzałowego Sylwestra i spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym Roku życzy...

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i ukojenia, więc niech radość w Tobie zagości, a ukojenie Twe serce wymości.

Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia to tradycyjne , najszczersze życzenia.Wesołych Świąt i Roku szczęśliwego,Niech obficie da, co ma najlepszego !

Piękna jest radość w Święta,Ciepłe są myśli o bliskich, Niech pokój, miłość i szczęście otoczy dzisiaj nas wszystkich.

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

W ten cichy i jedyny w roku świąteczny wieczór życzę Wam aby pokój i spokój ogarnął serca Wasze.Nowych nadziei w nadchodzącym roku!


Wesołych Świat!A w Święta niech się snuje kolęda i gałązki świerkowe niech Tobie pachną na zdrowie.

Matko Boża z Betlejem nad Dzieciątkiem pochylona, każde dzieciątko polskiej ziemi w swe matczyne weź ramiona.

Miłych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu radosnych chwil w nadchodzącym Nowym Roku!

Każdemu, obojętnie skąd, od świtu, aż do zmroku - Wesołych i przyjemnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!

W Bożego Narodzenia Czas,niech miłość będzie w nas, niech pokój wokół panuje,a dobro nad złem króluje! Wesołych Świąt!

Prawdziwie radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku życzy ...

Na zbliżające się świąteczne dni, wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym, a w Nowym Roku wiary w lepsze jutro życzy...

Choć los rzucił mnie daleko stąd- w myślach z Tobą będę. Na odległość życzę Ci Wesołych Świąt,w sercu śląc kolędę.