für jeden Anlass

Miłosne sms

Walentynka

Walentynki

Z czym tak naprawdę kojarzy nam się luty? Pewnie większość zapytanych osób odpowie, że z zimą, mrozem, zimnem, okropną pogodą, przeziębieniami, czyli niczym fascynującym. Jednak, gdy z tym pytaniem trafimy na osobę zakochaną pewnie od razu usłyszymy, że z walentynkami. W końcu 14 lutego to święto zakochanych – Walentynki. Nazwa święta wszystkich zakochanych wzięła się od świętego Walentego, patrona zakochanych. Mimo, że pogoda za oknem nie rozpieszcza, na chodnikach, w parkach widuje się spacerujące pary trafione strzałą Amora. Czerwone serduszka na wystawach sklepowych przypominają wszystkim o tym najważniejszym w roku święcie zakochanych. Na sklepowych półkach dostępne są przeróżne walentynkowe prezenty. Rozmaite słodycze, bombonierki w kształcie serca, śliczne pluszowe maskotki, walentynkowe kartki, do wyboru do koloru. W Polsce zwyczaje walentynkowe rozkręciły się na dobre dopiero w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku i od tego momentu cieszą się niesłabnącą popularnością. Co roku producenci prześcigają się w pomysłach na coraz bardziej oryginalne akcesoria. W końcu nie wypada w tak ważnym dla zakochanych dniu w roku nie podarować naszej drugiej połówce jakiegoś prezentu wyrażającego jak ważna jest to dla nas osoba. No i jeżeli to ma być prezent dla dziewczyny to obowiązkowo do tego czerwona róża, od dawna już symbol miłości. A jeżeli ktoś tylko skrycie się podkochuje i jest zbyt nieśmiały, aby wyznać drugiej osobie swoje uczucia? W tym dniu można przesłać kartkę bądź też życzenia walentynkowe. W sklepach roi się od walentynkowych kartek, które możemy wysłać tradycyjną pocztą. A jeżeli dysponujemy numerem telefonu, możemy przesłać wiadomość tekstową z miłosnymi życzeniami. W końcu 14 lutego to święto zakochanych i najlepsza okazja, aby wyrazić swoje uczucia.

SMSy miłosne

W obecnych czasach trudno nam wyobrazić sobie funkcjonowanie bez smartfona. W końcu liczby mówią same za siebie, aż 90% osób w Polsce posiada telefon komórkowy. Często łatwiej nam zapomnieć o zabraniu ze sobą dokumentów czy też kluczy z mieszkania niż o komórce. Urządzenie to pozwala nam w dowolnej chwili zadzwonić do innej osoby, poinformować o czymś bardzo ważnym, umówić się na spotkanie.
Czasem zastanawiamy się jak to wszystko wyglądało w czasach, gdy nie mieliśmy przy sobie telefonu komórkowego. Wtedy, gdy chcieliśmy poinformować o czymś drugą osobę musieliśmy napisać i wysłać pocztą np. list. Ale przecież nie jest możliwe dostarczenie go natychmiastowo jak to ma miejsce w przypadku wiadomości sms. Następnie musieliśmy czekać aż dana osoba nam odpisze i wyśle swój list. Byliśmy zdani na listonosza i prędkość, z jaką roznosi listy. Nierzadko jakiś list został zgubiony. A gdy to był list miłosny wysłany do naszej drugiej połówki i niecierpliwie czekaliśmy na odpowiedź?
Telefon komórkowy jest wybawieniem w sytuacji, gdy jesteśmy daleko od naszej drugiej połówki, bardzo tęsknimy i chcemy jej wysłać miłosnego smsa. Takiego, aby tej najważniejszej dla nas osobie pod słońcem od razu mocniej zabiło serducho i myślała o nas cały czas. Gdy jednak liczba wysyłanych przez nas sms miłosnych zaczyna przerastać naszą wenę twórczą wtedy pomocą służy ta oto strona internetowa.
Wiadomo, że czasem zaczyna brakować pomysłów na wyjątkowe sms miłosne, a nie wypada ich przecież nie wysyłać wcale. Aby uczucie nie wygasło należy je przez cały czas pielęgnować i upewniać naszą drugą połówkę w tym, że ciągle o niej myślimy i bardzo tęsknimy. Wykorzystaj, więc miłosne smsy znajdujące się na tej stronie i spraw, aby najbliższa Ci osoba poczuła się tą wyjątkową.

Kategorie podobne

Naucz mnie sztuki kochania, naucz mnie życia w dwoje, lecz nigdy nie ucz rozstania, bo tego bardzo się boję

Siedziała dziewczynka z chłopcem na lodzie. Dobrze im było w tym zimnym chłodzie. Lecz miłość gorąca stopniały lody, oboje wpadli do zimnej wody!!

Celem męskiej obligacji jest włożenie fiutokracji w środek damskiej separacji, by ten atak penetracji przyniósł przyrost populacji naszej młodej generacji!!!

Marzenia nie są po to aby marzyć tylko po to aby je realizować!

Kocham ptaki i obłoki kocham cały świat szeroki kocham wciąż gwiazdy na niebie a najbardziej kocham Ciebie

Jak się w życiu mijają pociągi, Tak i my poszukamy swych dróg Na maleńkiej stacyjce przyjaźni Może kiedyś spotkamy się znów

Usta cudowne czule całować, w Twoich ramionach pragnę się schować, mięć Cię przy sobie i pieścić czule, Ty jesteś lekarstwem na wszystkie bóle!

Ile drzewo ma liści, ile gwiazd na niebie tyle słodkich pocałunków przesyłam dla Ciebie

Wśród licznych kwiatów kobierca, którymi się ziemia pokrywa, jest jeden kwiat w głębi serca, który się miłością nazywa

Kocham Cię mój Kotku jesteś w serca mego środku musisz się w nim zadomowić, bo nie mogę Cię uwolnić


Nie patrz na piękno lecz serce człowieka, Bo piękność ucieka, a serce wciąż czeka

Słońce nauczyło mnie marzyć Gwiazdy przyjaźnią darzyć Deszcz nauczył mnie szlochać A Ty mnie naucz kochać

Dziękuje za to, że jesteś, kiedy twój cień okrywa mnie swoim światłem, ja wtulona w nowy sen zasypiam bezpiecznie...

Kocham Cie jak powietrze, jak dziurę w starym swetrze, jak drzewo na polanie, porostu kocham Cie, KOCHANIE!

Gdy jesteś smutny, siedzisz w pochmurny wieczór w domu, pomyśl że o mnie. Wiedz że ja jestem gdzieś tam daleko tęsknię i czekam na Ciebie..

Jeśli mówisz mów szczerością. Jeśli gardzisz gardź podłością. Jeśli cierpisz cierp wytrwale. Jeśli kochasz kochaj stale

Poważnie patrze dziś na wszystko i smutek w mym sercu gości, a powód jest bardzo prosty: brak mi obiektu miłości

Czy się lubię bo cie znam, Czy cie lubi serce me Tego nie wiesz ani sam Ale wiedz ze kocham Cie!

Uwierz mi słonko ,co ja tu czuje w mym małym serduszku łza cicho płynie , mów na pewno na tym spotkaniu powiesz mi szczerze nie płacz misiaczku:)

Prędzej się zejdą dwie góry ogromne Niż ja o Tobie zapomnę !!!